Sport

Dortmundi barazon me Frankfurtin

Dortmundi barazon me Frankfurtin
Foto: Reuters
 

Eintracht Frankfurti dhe Dortmundi kanë ndarë pikët në ndeshjen e vlefshme për xhiron e dhjetë të Bundesligës gjermane.

Skuadrat barazuan me rezultat 1:1.