Sport

Allegri: Do të doja ta përjetoja Premier Ligën

Allegri: Do të doja ta përjetoja Premier Ligën
 

Max Allegri ka deklaruar se do të donte që ta përjetonte Premier Ligën.

Ish-trajneri i Milanit dhe Juventusit që tani është i papunë, është lidhur me marrjen nën menazhim të Arsenalit, transmeton KOHA.