Sport

Liverpooli në garë për Garayn

Liverpooli në garë për Garayn
 

Kampioni i Anglisë, Liverpool, është futur në garë për shërbimet e mbrojtësit argjentinas Ezequiel Garay.

Te Liverpooli janë në kërkim të një mbrojtësi për shkak të lëndimeve të shumta dhe trajneri Juergen Klopp po synon transferimin e Garayt në afatin kalimtar të janarit.