Sport

Aston Villa ende e interesuar për Rashicën

Aston Villa ende e interesuar për Rashicën
 

Aston Villa ende është e interesuar për sulmuesin e Werder Bremenit dhe të Kosovës, Milot Rashica, bën të ditur “DeichStube”.

Villa e kërkoi me ngulm sulmuesin e talentuar 24-vjeçar në afatin kalimtar veror, ndërsa e ka kthyer vëmendjen tek ai sërish, transmeton KOHA.