Sport

Liverpooli befasohet në “Anfield” nga Atalanta

Foto: Reuters
 

Liverpooli është mposhtur sonte në “Anfield” nga Atalanta në ndeshjen e Grupit D të Ligës së Kampionëve me rezultatin 2:0.

Josip Iliçiq (60’) dhe Robin Gosens (64’) shënuan për Atalantan. Te Atalanta luajti tërë ndeshjen Berat Gjimshiti.