Sport

City synon t’i mbajë Sterlingun dhe De Bruynen

City synon t’i mbajë Sterlingun dhe De Bruynen
 

Manchester City po planifikon të vazhdojë kontratat me disa prej lojtarëve kryesorë.

Në listën e klubit anglez është dyshja Raheem Sterling dhe Kevin de Bruyne.