Sport

Pirlo ndaloi shitjen e Rabiotit, Demiralit dhe Danilos

Pirlo ndaloi shitjen e Rabiotit, Demiralit dhe Danilos

Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ndaloi në verë shitjen e tre lojtarëve, përfshirë edhe Merih Demiralit, që donte të transferohej te Leicester City, ka njoftuar Fabrizio Romano, gazetar specialist për transferime të lojtarëve në Itali, transmeton “Calciomercato.com”.

Pos Demiralit, Pirlo, kishte ndaluar edhe shitjen e Adrieb Rabiotit dhe të Danilos.