Sport

Ronaldo shërohet nga COVID-19

Ronaldo shërohet nga COVID-19

Cristiano Ronaldo ka dalë negativ në testin për koronavirus dhe do t’i bashkohet ekipit të Juventusit në vikend.

Sulmuesi portugez i mungoi kampionit të Serisë A italiane në katër ndeshjet e fundit në të gjitha garat, pasi u infektua me virus gjatë kohës sa ishte me përfaqësuesen e Portugalisë, 19 ditë më parë.