Sport

Donnarumma pranon kontratën e re nga “Kuqezinjtë”

Donnarumma pranon kontratën e re nga “Kuqezinjtë”

Gianluigi Donnarumma dhe Milani po vazhdojnë bisedimet për vazhdimin e kontratës.

Sipas mediave italiane, menaxheri i lojtarit Mino Raiola, së fundi ka pasur një takim me krerët e klubit të Milanit, për të biseduar rreth së ardhmes së lojtarit, transmeton KOHA.