Sport

Presidenti i FIFA-s, Infantino, rezulton pozitiv me koronavirus

Presidenti i FIFA-s, Infantino, rezulton pozitiv me koronavirus
Foto: Reuters

Presidenti i Federatës Botërore të Futbollit (FIFA), Gianni Infantino, ka rezultuar pozitiv me koronavirus, raporton agjencia Reuters.

FIFA ka thënë se Infantino ka zhvilluar simptome të buta dhe do të vetizolohet për dhjetë ditë.