Sport

Interi duhet t’ia dalë pa Alexis Sanchezin kundër Genoas dhe Shakhtarit

Interi duhet t’ia dalë pa Alexis Sanchezin kundër Genoas dhe Shakhtarit

“Corriere dello Sport” ka shkruar të enjten se Interi do të jetë pa Alexis Sanchezin kundër Genoas dhe Shakhtar Donetskut, pasi kiliani po vuan nga një dëmtim i muskulit.

Sanchezi u zëvendësua nga Lautaro Martinez në barazimin 2:2 kundër Borussia Monchengladbachut të mërkurën në Ligën e Kampionëve.