Sport

Allegri në radarin e tri klubeve

Allegri në radarin e tri klubeve

Trajneri italian Max Allegri ende është pa klub dhe raportohet se tri klube janë duke e konsideruar atë.

Mediat italiane raportojnë se për të janë duke shprehur interesim PSG-ja, Manchester Unitedi dhe Chelsea, transmeton KOHA.