Sport

Asllani realizon për Real Madridin

Asllani realizon për Real Madridin

Kosovare Asllani ka realizuar një gol për Real Madridin në fitoren 3:1 ndaj Rayo Vallecanos sot, në xhiron e tretë të Primera Divisionit në konkurrencë të femrave.

Asllani realizoi në minutën e 55-të dhe luajti 63 minuta.