Sport

Mezani i vë faj gjithë ekipit për mungesë të rezultateve

Mezani i vë faj gjithë ekipit për mungesë të rezultateve

Trajneri i Gjilanit, Gentjan Mezani pranon se nuk është i kënaqur me pikët e marra në gjashtë ndeshjet e para të edicionit 2020/2021. Ai faj i vë gjithë ekipit të tij për mungesë të rezultateve.

Por, pret që shpejtë t’i kthehen fitoreve. Mezani ka folur edhe për ndeshjen derbi në mes Dritës dhe Gjilanit që të dielën përfundoi baras, 0:0.