Sport

West Hami nxjerr një pikë ndaj Tottenhamit fal një rikthimi sensacional

West Hami nxjerr një pikë ndaj Tottenhamit fal një rikthimi sensacional
Foto: Reuters

West Hami ka arritur të rikthehet nga disavantazhi prej tre golave dhe të nxjerrë një pikë sot ndaj Tottenhamit.

Dueli i dy klubeve të Londrës përfundoi me rezultatin 3:3, dhe ishte i vlefshëm për xhiron e pestë të Premier Leagues së Anglisë.