Sport

Mignolet rezulton pozitiv me koronavirus

Mignolet rezulton pozitiv me koronavirus

Portieri belg Simon Mignolet ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mignolet e ka konfirmuar këtë nëpërmjet një postimi në Facebook.

“Për fat të keq kam rezultuar pozitiv me COVID-19 dje në mëngjes. Pasi kam marrë rezultatet këtë mëngjes unë dhe familja ime jemi karantinuar. Asnjë nga ne nuk ka shfaqur simptomet”, ka thënë Mignolet.