Sport

Sadio Mane pozitiv me COVID-19, humb ndeshjen e nesërme

 

Sadio Mane ka rezultuar pozitiv me OCIVD-19 dhe do ta humbë ndeshjen e nesërme ndaj Aston Villas.

“Saio Mane ka rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe aktualisht është në vetizolim sipas udhëzimeve të nvojshme”, thuhet në konfirmimin e Liverpoolit.