Sport

Prekazi publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Austrinë dhe Andorrën

Prekazi publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Austrinë dhe Andorrën
 

Përzgjedhësi i Kosovës U21 në futboll, Rafet Prekazi, e ka publikuar listën e lojtarëve që do t’i ketë në dispozicion për dy ndeshjet kualifikuese të këtij muaji kundër Austrisë dhe Andorrës, të cilat zhvillohen më 9 e 13 tetor në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Në këtë listë spikasin emrat e Edi Sylisufajt, Alban Ajdinit, David Nreca-Besinger dhe Shaban Kuqukut, që grumbullohen për herë të parë me Dardanët e rinj, teksa rikthehet pas disa ndeshjeve mungesë edhe Arton Zekaj.