Sport

Bayerni fiton edhe Superkupën e Gjermanisë

Bayerni fiton edhe Superkupën e Gjermanisë
Foto: Reuters

Bayerni ka arritur të rrëmbejë edhe një trofe, atë të Superkupës së Gjermanisë.

Kampioni i Evropës dhe i Gjermanisë e mposhti Dortmundin me rezultat prej 3 me 2, transmeton KOHA.