Sport

Koemani i hapur për largimin e Dembeles

Koemani i hapur për largimin e Dembeles

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka deklaruar se për të ardhmen e Ousmane Dembeles do të vendosë vet lojtari por edhe Barcelona.

Dembele është lidhur me një largim nga Camp Nou, me Manchester Unitedin që synon ta transferojë atë në formë huazimi, transmeton KOHA. Dhe klubi anglez është optimist se një marrëveshja do ta arrijë deri më 5 tetor, kur edhe mbyllet afati kalimtar.