Sport

Aston Villa afër marrëveshjes me Chelsean për Ruben Loftus- Cheek

Aston Villa afër marrëveshjes me Chelsean për Ruben Loftus- Cheek

Ruben Loftus- Cheek do të largohet nga Chelsea në formë huazimi.

Sulmuesi anësor nuk po gjen hapësira në formacionin bazë të trajnerit Frank Lampard dhe e ka kërkuar largimin, transmeton KOHA.