Sport

Futbollisti i Atleticos rezulton me koronavirus

Futbollisti i Atleticos rezulton me koronavirus

Mbrojtësi i Atletico Madridit, Jose Gimenez, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka konfirmuar klubi i La Ligas spanjolle në faqen zyrtare sot.

Gimenez ka rezultuar pozitiv në testimin e të hënës dhe është izoluar në shtëpi.