Sport

Dy klube pas Suarezit, ai ka tri alternativa

Dy klube pas Suarezit, ai ka tri alternativa

Transferimi i Luis Suarezit te Juventusi ka dështuar, megjithatë për yllin uruguaian ka interesim edhe nga dy klube të tjera.

Për shërbimet e tij kanë shprehur interesim Atletico Madridi dhe Paris Saint-Germaini, transmeton KOHA.