Sport

Prishtina rinovon kontratat me katër lojtarë

Prishtina rinovon kontratat me katër lojtarë
Foto: FC Prishtina/Facebook

Katër futbollistë e kanë vazhduar kontratën me Prishtinën.

Mesfushorët Lorik Boshnjaku e Endrit Krasniqi, kanë arritur marrëveshje të reja disavjeçare, ndërsa portierët Eglant Haxho dhe Alban Muqiqi kanë vazhduar kontratën edhe për një vit, është njoftuar në faqen zyrtare të klubit.