Sport

Volejboll, Drita forcohet me dy lojtare

 

Volejbollistet e Kosovës, Valmira Ramadani e Dhurata Sylejmani i janë bashkuar skuadrës së Dritës nga Gjilani për edicionin e ri.

Dy lojtaret që ishin pjesë e Kastriotit të Ferizajt, të hënën janë prezantuar te skuadra e Dritës dhe janë vlerësuar si shumë të rëndësishme për sezonin e ri.