Sport

Martinez: Dua ta fitoj trofeun e parë me Interin

Martinez: Dua ta fitoj trofeun e parë me Interin
 

Sulmuesi Lautaro Martinez mezi e pret “finalen e vështirë” ndaj Sevillës, derisa ka deklaruar se dëshiron që ta fitojë trofeun e tij të parë me Interin.

Të premten mbrëma nga ora 21:00 në Cologne të Gjermanisë do të luftojnë për trofeun e Ligës së Evropës, Interi dhe Sevilla.