Sport

Maliqi largohet nga Llapi

Maliqi largohet nga Llapi

Mesfushori i njohur kosovar, Behar Maliqi, nuk është më pjesë e Llapit.

Vetë mesfushori ka publikuar lajmin përmes një postimi në Facebook ku ka falënderuar kryesinë e klubit dhe bashkëlojtarët.