Sport

Rrahmani i lumtur me stinorin që shkoi, mezi pret paraqitjen me Napolin

Rrahmani i lumtur me stinorin që shkoi, mezi pret paraqitjen me Napolin
 

Kapiteni i përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani, është ndarë i kënaqur me paraqitjet e tij dhe të ekipit Hellas Verona. Por, edhe më i kënaqur është që pas pushimit të shkurtër do t’i bashkohet klubit të ri, Napoli.

Ai në një intervistë për KOHËN ka thënë se Napoli është një skuadër e madhe.