Sport

Skuadra e Dritës testohet para nisjes për në Zvicër

Skuadra e Dritës testohet para nisjes për në Zvicër
Foto: KF Drita/Facebook

Drita do të përfaqësoj Kosovën në ndeshjet parakualifikuese të Ligës së Kampionëve që zhvillohen në Zvicër.

Pas nisjes për në Zvicër për KosovaPress ka folur drejtori sportiv, Valon Zymberi, i cili bëri të ditur se skuadra të premten niset për në Zvicër dhe tanimë ka kryer testimet për COVID-19.