Sport

Griezmann dhe Dembele mund të rikthehen ndaj Napolit

Griezmann dhe Dembele mund të rikthehen ndaj Napolit

Antoine Griezmann dhe Ousmane Dembele janë rikthyer në stërvitje të lehta me Barcelona, për t’u rikuperuar nga lëndimet për ndeshjen e Champions Leagues ndaj Napolit.

Grizmann kishte pësuar një lëndim në kofshën e këmbës së djathtë përderisa Dembele shkaku i lëndimit ka munguar që nga muaji janar i këtij viti, transmeton KOHA.