Sport

Milani zbeh shanset e Lazios për titull

Milani zbeh shanset e Lazios për titull

Milani ka mposhtur 3:0 Lazion si mysafire për t’ia zbehur dukshëm shanset për titull kampioni në Serie A.

Hakan Calhanoglu, Zlatan Ibrahimoviq dhe Ante Rebiq shënuan golat për fitoren në xhiron e 30-të.