Sport

Bayerni arrin marrëveshje me Cityn për Sanen

 

Raportohet se Bayerni ka arritur të sigurojë shërbimet e yllit të Manchester Cityt, Leroy Sane.

Bild raporton se klubet kanë arritur marrëveshje, dhe gjiganti bavarez do t’i paguajë Cityt rreth 43 milionë euro, transmeton KOHA.