Sport

Drita mposht Trepçën ’89, e Gjilani Ferizajn

Drita mposht Trepçën ’89, e Gjilani Ferizajn
 

Në kuadër të Super Ligës së Kosovë, sot janë zhvilluar dy ndeshje, Trepça ’89 kundrejt Dritës si dhe Ferizaj Gjilan.

Drita edhe pse mysafir, ka arritur që ta mposht Trepçën ’89, me rezultat 2 me 0.