Sport

Avdijaj: Klauzola te Schalke është arsye pse çdo gjë e vogël po më kthehet kundër

 

Schalke, Sturm Graz, Roda JC, Willem II, Trabzonspor dhe Hearts, këto janë klubet në të cilat ka luajtur Donis Avdijaj deri më tash, ndonëse është vetëm 23-vjeçar.

Futbollisti ofensiv, që në Skoci me Heartsin ka një kontratë deri në fund të edicionin, në një intervistë për “Sport Bild” ka folur për gabimet e së kaluarës dhe për të ardhmen e tij sportive.