Sport

Milik kishte pirë duhan si gjashtëvjeçar dhe kishte vjedhur nëpër shitore

Milik kishte pirë duhan si gjashtëvjeçar dhe kishte vjedhur nëpër shitore

Manchester Unitedi do të bëjë transferimin e sulmuesit polak të Napolit, Arkadiusz Milik, prioritet këtë verë.

Trajneri i Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer e sheh Milikun 26-vjeçar si zëvendësim të denjë për Romelu Lukakun.

Por Milik nuk ka pasur një fëmijëri ideale dhe ishte braktisur nga babai kur ishte i vogël.

Në moshën 6-vjeçare Milik ka pirë duhan dhe ka vjedhur nëpër shitore, shkruan “The Sun”, transmeton Koha.net.