Sport

Barcelona ul çmimin për Coutinhon

Barcelona ul çmimin për Coutinhon
 

Philippe Coutinho do të largohet nga Barcelona gjatë kësaj vere.

Braziliani nuk ka arritur ta gjejë veten në Camp Nou dhe do të shitet, transmeton KOHA.