Sport

Varane mbetet në Madrid

Real Madridi nuk e ka ndërmend ta lejojë largimin e mbrojtësit Raphael Varane.

Sipas mediave spanjolle, klubi madrilen llogarit në shërbimet e mbrojtësit dhe dëshiron ta mbajë në skuadër, transmeton KOHA.