Sport

Lojtarët e Valencias shërohen nga koronavirusi

Lojtarët e Valencias shërohen nga koronavirusi
 

Dhjetë lojtarë të Valencias dhe trajnerë që ishin infektuar me koronavirus dy javë më parë, janë shëruar, shkruan gazeta “Marca”, transmeton Koha.net.

Të dhjetë kanë rezultuar negativ. Ndërkohë Valencia ka testuar sërish edhe lojtarët tjerë, që po ashtu kanë dal negativ.