Sport

Dybala: Mezi merrja frymë

Dybala: Mezi merrja frymë
 

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala po ndihet më mirë, pasi u diagnostikua me koronavirus. Dybala ka thënë se mezi merrte frymë kur iu shfaqën simptomat e koronavirusit.

Dybala po kalon ditët në shtëpinë e tij në Torino, së bashku me partneren, Oriana Sabatini. Ai ka thënë se ka pasur simptoma të mëdha dhe se ditët e kaluara nuk ishin të lehta.