Sport

Brescia kërkon 55 milionë euro për Tonalin

 

Brescia kërkon 55 milionë euro për të liruar mesfushorin Sandro Tonali, njofton “Calciomercato” të hënën, transmeton Koha.net.

Interi dhe Juventusi po insistojnë për sulmuesin 19-vjeçar. Po ashtu po ka interesim edhe nga klube tjera të mëdha.