Sport

Drita, e vendosur t’u kthehet fitoreve ndaj Prishtinës

Drita, e vendosur t’u kthehet fitoreve ndaj Prishtinës

Humbja e fundit ka motivuar maksimalisht skuadrën e Dritës, që po kërkon fitore në ndeshjen kundër Prishtinës.

Te Drita insistojnë se kanë harruar disfatën që e pësuan nga Ballkani të mërkurën dhe tashmë mendjen e kanë vetëm te trepikëshi ndaj Prishtinës, shkruan Koha Ditore.