Sport

Munishi: Të gjithë e kanë ëndërr ta mposhtin Ballkanin

 

Nuk i frikësohemi Prishtinës dhe do të shkojmë në stadiumin "Fadil Vokrri" për të marrë rezultatin më pozitiv të mundshëm.

Kështu janë shprehur në konferencën për shtyp, një ditë para lojës me Prishtinën, trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, me futbollistët Visar Berisha, Blend Baftiu dhe Arbër Hoxha, raporton Sporti në KTV.