Barcelona e Manchester Unitedi bëjnë gati ofertat për Wernerin Foto: Reuters

Barcelona e Manchester Unitedi bëjnë gati ofertat për Wernerin

27 February 2020 11:19

Barcelona e Manchester Unitedi kanë bërë gati ofertat për sulmuesin gjerman të RB Leipzigut, Timo Werner, bën të ditur “The Athletic” të enjten, transmeton Koha.net.

Werneri po pritet të largohet nga Leipzigu në verë. Reprezentuesi i Gjermanisë po preferon të transferohet te Liverpooli. Werner 23-vjeçar këtë edicion ka realizuar 27 gola dhe asistuar 11 tjerë në 33 ndeshje në të gjitha garat. 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme