Sport

Coutinhon e pret një verë tjetër me spekulime

Coutinhon e pret një verë tjetër me spekulime
 

Dy vjet më parë, presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomelu prezantoi transferimin rekord të klubit Philippe Coutinho.

“Jam shumë i lumtur të prezantoj transferimin e një prej yjeve botërore dhe ai do të jetë këtu për shumë vite”, kishte thënë Bartomeu gjatë prezantimit, shkruan “Goal.com” të martën, transmeton Koha.net.