Sport

Xhaka po shijon sërish kohën tek Arsenali

Xhaka po shijon sërish kohën tek Arsenali

Telashet me tifozët dhe me klubin i takojnë të kaluarës për mesfushorin Granit Xhaka. Reprezentuesi i Zvicrës ka thënë se po e shijon sërish kohën e tij te Arsenali, raporton Koha.net.

Xhaka ka dhënë një intervistë për sajtin zyrtar të klubit londinez. Ai ka folur për raportin shumë të mirë me trajnerin Mikel Arteta. Ka thënë se prej fillimit bashkëpunimi me të ishte shumë i mirë.