Interi me ofertë për Kumbullën

Interi me ofertë për Kumbullën

21 February 2020 22:24

Marash Kumbulla është një ndër lojtarët më të kërkuar në Serie A.

Mbrojtësi shqiptar është duke kaluar në formë fantastike këtë sezon te Hellas Verona, duke tërhequr interesimin e skuadrave të njohura evropiane, transmeton KTV.

Së fundi, sipas mediave italiane, Interi ia ka bërë një propozim Veronas, në lidhje me Kumbullën.

Zikaltrit thuhet se ia kanë ofruar Veronas shërbimet e dy futbollistëve Bastoni dhe Espositos, për t’i siguruar shërbimet e Kumbullës.

Për 20-vjeçarin interesim kanë shprehur edhe Lazio, Napoli dhe Fiorentina.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme