Sport

Arsenali interesohet për Cristanten

Arsenali interesohet për Cristanten
 

Arsenali është duke u interesuar për transferimin e mesfushorit të Romës, Bryan Cristante, bën të ditur “Calciomercato” të enjten, transmeton Koha.net.

Arsenali ka dërguar vëzhguesit për të përcjell 24-vjeçarin dhe po mendon të bëjë ofertë për të në afatin kalimtar të verës.