Sport

Fati është trashëgimtari i fronit të Messit dhe më i riu që ka shënuar dy gola në La Liga

Fati është trashëgimtari i fronit të Messit dhe më i riu që ka shënuar dy gola në La Liga

Emri më i përmendur te tifozët e flaktë të Barcelonës nuk është më Lionel Messi.

Ata kanë një të ri dhe ai vjen në formë të një djaloshi 17-vjeçar thatanik nga një shtet afrikan, Guinea-Bissau, shkruan sot Koha Ditore.