Sport

Bardhi i gatshëm për Barcelonën

 

Mesfushori i Levantes, Enis Bardhi, do të jetë i gatshëm për ndeshjen kampionale kundër Barcelonës, të cilën ekipi i tij e luan në “Camp Nou”.

Bardhi është rikuperuar nga lëndimi i muskulit të këmbës dhe të martën i është bashkuar ekipit në stërvitje, ka njoftuar “Mundo Deportivo”, transmeton Koha Ditore.