Toronto e Spurs nuk luajnë në aksionet e para për hir të Bryantit

Toronto e Spurs nuk luajnë në aksionet e para për hir të Bryantit

26 January 2020 23:24

Toronto Raptors dhe San Antonio Spurs kanë lejuar skadimin e 24 sekondave në aksionet e para të ndeshjes në NBA për hir të legjendës Kobe Bryant, që vdiq sot në moshën 41-vjeçare.

Bryant dhe katër të tjerë, përfshirë të bijën e tij 13-vjeçare, vdiqën në një aksident ajror.

Disa ndeshje të NBA-së tashmë kanë nisur të zhvillohen, ndërsa është spekuluar se disa prej atyre që akoma s’kanë nisur mund të anulohen.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme